Reklamos socialiniuose tinkluose privalumai

14 Oct

socialiniu-tinklu-reklamaKodėl reklama internete dažniausiai veikia tuo principu, kad socialiniuose tinkluose yra kuriamos paskyros produktams ir jūsų įmonės bendrai veiklai? Ar tikrai žmonės taip dažnai lankosi socialiniuose tinkluose? Atsakymas yra gana paprastas – socialiniai tinklai šiuo metu yra vienas iš populiariausių būdų bendrauti su žmonėmis virtualiai, tad kai kuriems žmonėms paskyros Facebook ir Twitter socialiniuose tinkluose tapo lyg antruoju gyvenimu. Į Facebook socialinį tinklapį žmonės dažnai eina tam, kad galėtų greitai surasti savo draugus ir pasidalintų bendrais pomėgiais. Būtent todėl Facebook reklama ir yra tokia plati – čia reklama internete gali būti ir mokama, ir nemokama.

Jeigu užsisakinėsite savo verslui mokamą Facebook reklamą, tuomet reikės naudotis specialiais reklamos kuponais, kuriuos išgryninsite, kuomet naudositės tam tikromis reklamos paslaugomis – rinksite „like“ paspaudimus į savo puslapius, o galbūt tiesiog sukursite reklaminę kampaniją ir norėsite, kad kuo daugiau žmonių ją pamatytų. Bet kuriuo atveju, Facebook jau tapo labai geru reklaminiu įrankiu, kadangi čia kiekvienas žmogus, turintis savo verslą, gali tiesiogiai bendrauti su savo klientais. Bendrauti su klientais internete yra labai svarbu, kadangi tokiu atveju galima gana greitai rasti ne tik naujų klientų, tačiau taip pat ir paskatinti pirkti jūsų produktus kur kas dažniau.

Svarbiausia yra sugalvoti tam tikrų konkursų arba akcijų, kurie pritrauktų jūsų norimą auditoriją į jūsų puslapį. Jeigu dažnai kursite konkursus, tuomet neabejokite – atsiras daug norinčių gauti jūsų steigiamus prizus, galimas daiktas, kad žmonės kur kas dažniau dalinsis jūsų tinklapio adresu ir su savo draugais bei giminėmis. Tokia reklama internete tikrai veikia ir gali būti jums ilgalaikis pelno šaltinis. Svarbiausia yra nenuleisti rankų, jeigu pasirenkate nemokamą reklamą – tai tikrai nėra vienos dienos darbas, kadangi šiais laikais pritraukti norimą auditoriją internete yra nelengva, jeigu į tai neinvestuojate jokių lėšų. Žinoma, laikas, praleistas ieškant norimų klientų yra labai svarbus, tačiau nepamirškite, kad bendraujant socialiniuose tinkluose turite pasirūpinti ir tuo, kad klientams būtų įdomu grįžti į jūsų puslapį.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: