Kur galima reklamuotis internete nemokamai?

16 Oct

reklamos-kainaInternete reklamuotis tapo madinga, kadangi daugelis žmonių kiekvieną dieną užeina į savo socialinių tinklų paskyras, taip pat neretas žmogus apsilanko ir paieškos sistemose – juk visur galima pasidalinti naujienomis ir taip pat susirasti sau reikalingos informacijos. Vadinasi, reklama internete taip pat turėtų būti naudingas dalykas tiems asmenims, kurie ieško idealios auditorijos savo tinklapiui ir produktams.

Nors pastaruoju metu populiaresnė buvo reklama internete, už kurią reikia mokėti – pavyzdžiui, Google Adwords, tačiau reiktų atkreipti dėmesį ir į pasiūlymus reklamuotis nemokamai. Tokie socialiniai tinklai kaip Facebook jums gali tą pasiūlyti, tačiau nepamirškite, kad gali tekti įdėti tikrai nemažai darbo.

Jeigu turite produktų, kurie yra skelbiami jūsų tinklapyje, tuomet turėtumėte apgalvoti, kaip įtraukti savo norimą žmonių auditoriją – geriausia būtų sugalvoti kokių nors tikrai viliojančių akcijų, kuriomis galėtų pasinaudoti tik tie žmonės, kurie paspaudžia „patinka“ ant jūsų Facebook profilio. Tokiu būdu, tikrai gana greitai sulauktumėte daug naujų žmonių, norinčių įsigyti jūsų produkciją.

Be jokios abejonės, reklamuotis galima ir kituose socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, Twitter. Tiesa, šis socialinis tinklas kur kas populiaresnis užsienyje nei Lietuvoje, tad jis idealiai tiks tokiu atveju, jeigu jums reikalinga reklama internete užsienyje. Žinoma, lietuviškų paskyrų Twitter socialiniame tinkle taip pat yra, tačiau ne tiek daug. Čia reklamos principas yra šiek tiek kitoks – jūs turėsite nuolat rašyti trumpas žinutes su aktualiausiomis naujienomis, kurios yra susijusios su jūsų produktais. Tokiu būdu, gana greitai turėtumėte sulaukti daug gerbėjų.

Žinoma, galite išbandyti ir mokamą reklamą, kadangi jos yra kur kas daugiau, tačiau jeigu turite laiko ir noro, tuomet galite mėginti reklamuotis nemokamai – tam reikės nemažai komunikacijos įgūdžių, kadangi socialiniuose tinkluose nemokamai reklamuojantis reikia nuolatos bendrauti su klientais ir potencialiais klientais. Nepamirškite, kad žmonės labai mėgsta įvairias akcijas ir konkursus, tad pastoviai turėsite sugalvoti ką nors įmantraus ir naujo. Niekuomet nepamirškite, kad žmones reikia nuolat stebinti, jeigu norite, kad jūsų verslas būtų iš tiesų labai sėkmingas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: